Načítanie
All you need is art...

O mne

Som Mia - dizajnérka, cestovateľka, psíčkarka a milovníčka prírody.
Spolupracujem s jednotlivcami a firmami pri vytváraní webstránok, grafického dizajnu,
loga, marketingových výstupov, ručných kresieb či produktového dizajnu.
Bavia ma značky, ktoré majú otvorenú myseľ aj dušu.
MijaDizajn


Moje
Služby

Web dizajn
Chcete povzniesť svoj e-shop alebo webovú stránku na novú úroveň? Možno uvažujete o prepracovaní, osviežení a modernizácii, aby váš dizajn presne odzrkadľoval to, čo ponúkate, a zároveň vás výrazne odlišoval od konkurencie. S radosťou vám pomôžem vytvoriť nový a príťažlivý dizajn, ktorý podporí váš biznis.
Bannery & ikonky
Potrebujete iba jemné grafické úpravy? Vytvorím pre vás štýlové a moderné bannery alebo carousely, ktoré pritiahnu pozornosť vašich zákazníkov. Okrem toho vytváram aj vlastné ikonky na mieru, ktoré dokonale ladia s vášim e-shopom.
Socialne siete
Sociálne siete sú dnes nevyhnutnou súčasťou predajnej stratégie. Doprajte svojim profilom na sociálnych sieťach profesionálny a zladený dizajn.
Ilustrácie
Ilustrácie sú moja vášeň. Ak hľadáte originálne ilustrácie, ktoré povznesú váš dizajn na novú úroveň, som tu pre vás.
Produtový dizajn
Ak hľadáte osobitý prístup k produktovému dizajnu, ste na správnom mieste. Do každého dizajnu dávam kus svojej kreativity, aby ste vynikli v konkurencii a získali si srdcia vašich zákazníkov.
Logo
Potrebujete nové logo pre vašu značku alebo firmu, alebo by ste radi zmodernizovali svoje existujúce logo? Rada vám s tým pomôžem. Okrem toho vám viem vytvoriť aj brandovú identitu, ktorá podporí jedinečný charakter vášho podnikania.

Spolupráce

Hľadať na webe freelancerov na každú službu zvlášť vie byť náročné.
Ak vaša webstránka potrebuje kompletné služby - teda dizajn aj kód - mám pre vás riešenie.
Dlhodobo spolupracujem s kolegom z oblasti programovania.
Ak hľadáte tím šikovných odborníkov, ktorí dostanú vašu víziu do života, neváhajte sa nám ozvať.Shoptet

Predávate svoje produkty online a potrebujete nový e-shop? V spolupráci so Shoptetom ako strieborný partner pre vás mám skvelé riešenie! Multifunkčné šablóny zo Shoptetu vyriešia váš problém a dizajn na mieru vás odlíši od ostatných e-shopov. Váš online obchod nemusí stáť desaťtisíce eur. Podnikajte rozumne a investujte do toho, čo je naozaj dôležité.

Shoptet